Nazywam się Robert Szwajka. Jestem założycielem i twórcą pracowni “Handcrafted by robert szwajka”. Wykonuję ręcznie szyte, skórzane: torby, portfele, paski i inne skórzane akcesoria.

W czasach masowej, zautomatyzowane produkcji, kiepskiej jakości, niskiej ceny, krótkiej żywotności i jednorazowości produkowanych rzeczy staram się iść pod prąd tym trendom tworząc ponadczasowe, ręcznie szyte wyroby skórzane.

Każda nowo powstająca praca to połączenie zamiłowania do tradycyjnego rzemiosła, pasji, doświadczenia i wiedzy. Jakość, precyzja, dbałość o szczegóły i ciągłe dążenie do perfekcji. Wszystko po to by uzyskać jedyny w swoim rodzaju, unikalny wyrób.

W swoich produktach łączę tradycyjne, ponad-stuletnie techniki mistrzów kaletnictwa z nowoczesnymi i współczesnymi akcentami. Wszystko co robię jest w 100% wykonywane ręcznie, przy użyciu najlepszych materiałów, aby stworzyć piękne i niepowtarzalne wyroby skórzane.

Wiele z moich prac możecie Państwo obejrzeć w galerii oraz na stronie “Handcrafted by robert szwajka” mediów społecznościowych: facebook i instagram.

Jeżeli bliskie są Ci moje wartości, szukasz wyjątkowych wyrobów skórzanych idących pod prąd masowej produkcji to Jesteś we właściwym miejscu.