Damski pasek “Zodiak”
Damski pasek tłoczony

Damski pasek ze skóry ręcznie tłoczonej z klamrą imitującą strzemię.

Ten damski pasek wykonałem ze skóry wyprawionej roślinnie Skóra ta wraz z upływającym czasem zacznie z pewnością pięknie patynować.

Konstrukcyjnie składa się on z trzech warstw skóry. Po pierwsze, od wewnątrz zastosowałem skórzaną podszewką w naturalnym kolorze. Po drugie, wewnątrz jest skórzany rdzeń nadający paskowi wizualnej objętości. I po trzecie ozdobna warstwa zewnętrzna. Z pewnością na chwilę uwagi zasługuje warstwa zewnętrzna paska. Wierzch paska przyozdobiłem na pewno niepowtarzalną, ręcznie tłoczoną fakturą. Dodatkowo na zakończeniu paska wykonałem ręcznie tłoczony symbol – znak zodiaku. Zarówno malowanie jak i szycie całej konstrukcji to dzieło moich rąk. Szycie wykonałem lnianymi nićmi dedykowanymi ponad wszystko wyrobom Hand-made z najwyższej półki. Dodatkowego smaku dodają wyrobowi ręcznie szyte szlufki z wewnętrznym wypełnieniem. Ręcznie malowane i polerowane krawędzie są już tylko dopełnieniem całości. Klamra, którą tutaj zastosowałem może być w kolorze chromu lub miedzi. Pochodzi ona z angielskiej odlewni, firmy Abbey.

Pasek zaprojektowałem w szerokości 30 mm. Jest on możliwy do wykonywania przeze mnie na indywidualne zamówienie. Zestaw w postaci:kolorystyki malowania skór, kolorów nici oraz wykończenia krawędzi pozostawiam do uzgodnienia. Cena od 450 pln.

Ręcznie tłoczony damski pasek
Szczegół damskie tłoczonego paska
Damski tłoczony pasek logo
Damski tłoczony pasek szczegół
Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem powyższego produktu lub masz jakiekolwiek pytania z nim związane, zapraszam do kontaktu.

Posted by