Pasek “Qba”
Pasek z klamrą od robert szwajka

Prezentowany pasek z pracowni “Handcrafted by robert szwajka” wykonałem z angielskiej skóry English Bridle. Skóra English Bridle to z pewnością oznaka bardzo wysokiej jakości i trwałości zastosowanego materiału. W wykonanym pasku użyłem skóry English Bridle w kolorze Australian Nut.

Oprócz użytej skóry dodatkowo wyjątkowości nadaje mu ręczne szycie na całym obwodzie. Szycie wykonałem lnianymi nićmi. Stosuje się je przede wszystkim w ekskluzywnych wyrobach Hand-made. Z pewnością wartość paska podnosi mosiężna klamra typu Bristol. Klamra pochodzi z angielskiej odlewni, firmy Abbey. Pasek wykonałem z pojedynczej skóry, w związku z tym od wewnątrz nie posiada on podszewki.

Pasek wykonuję w pracowni “Handcrafted by robert szwajka” na indywidualne zamówienia. Prezentowany tutaj pasek jest szerokości 38 mm. Do wyboru pozostawiam każdą dostępną w pracowni klamrę szerokości 38 mm oraz skórę English Bridle w kolorach: black lub australian nut. Dodatkową opcją jest kilkanaście kolorów nici oraz wykończenia krawędzi. Cena od 370 pln.

Pasek z pracowni robert szwajka
Logo robert szwajka na pasku
Klamra od paska
Szycie zieloną nicią
Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem powyższego produktu lub masz jakiekolwiek pytania z nim związane, zapraszam do kontaktu.

Posted by