Pasek “Zen”
Pasek ze skóry english bridle

Prezentowany pasek pochodzi z mojej pracowni “Handcrafted by robert szwajka”. Wykonałem go z angielskiej skóry English Bridle. Skóra English Bridle to z pewnością oznaka bardzo wysokiej jakości i trwałości zastosowanego materiału. W prezentowanym pasku użyłem skóry English Bridle w kolorze Black.

Wyjątkowości nadaje mu przede wszystkim ręczne szycie na całym obwodzie. Godnym uwagi jest fakt, że szycie wykonałem lnianymi nićmi. Stosuje się je w ekskluzywnych wyrobach Hand-made. Z pewnością wartość paska podnosi stalowa, odlewana klamra typu West End. Klamra to produkt angielskiej odlewni, firmy Abbey. Pasek wykonałem z pojedynczej skóry, w związku z tym od wewnątrz nie posiada on podszewki.

Pasek wykonuję w pracowni “Handcrafted by robert szwajka” na indywidualne zamówienia. Prezentowany przeze mnie pasek jest szerokości 30 mm. Do wyboru pozostawiam każdą dostępną w pracowni klamrę szerokości 30 mm oraz skórę English Bridle w kolorach: black lub australian nut. Dodatkową opcją jest kilkanaście kolorów nici oraz wykończenia krawędzi. Cena od 350 pln.

Szyty pasek ze skóry english bridle
Detal paska ze skóry english bridle
Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem powyższego produktu lub masz jakiekolwiek pytania z nim związane, zapraszam do kontaktu.

Posted by