Nerka
Torba nerka od wewnątrz

“Nerka” to rodzaj małej torby, która może być przede wszystkim pomocna przy krótkim wyjściu na miasto. W środku zmieścimy z pewnością portfel, okulary, klucze lub inne drobiazgi. Z jednej strony możemy ją nosić przerzuconą przez ramię z drugiej zapiętą wokół pasa.

Jak wszystkie moje wcześniejsze prace tak i tą wykonałem w całości ręcznie. Jest to ponad wszystko produkt Hand-made, prawdziwe rękodzieło. Po pierwsze, każdy element widocznego tutaj szycia wykonałem ręcznie a po drugie w ten sam sposób wykończyłem krawędzie. Każdy centymetr podobnie jak szycie jest ręcznie pomalowany i wypolerowany.

Nerka jest w 100% wykonana ze skóry. Na warstwę zewnętrzną zastosowałem granatową skórę typu floter. Innymi słowy, posiada ona charakterystyczną strukturę lica zwaną groszkowaniem. Od wewnątrz zastosowałem skórzaną podszewkę. Wykonałem ją z bardzo miękkiej i delikatnej skóry koziej. Pas nośny dla wzmocnienia podszyłem skórzanym nubukiem . Jako dodatkową ozdobę zastosowałem kontrastowe skórzane wypustki. Wykonałem je w tym samym kolorze co podszewkę. Torbę zaopatrzyłem w stalową klamrę i zamek.

Podsumowując: Nerka posiada następujące wymiary: szerokość ok 29 cm, wysokość ok 14 cm, głębokość w najszerszym miejscu: 8 cm. Pasek nośny ma 30 mm szerokości.

Torbę wykonuję na indywidualne zamówienie. Zestawy kolorystyczne: skór, nici, wykończenia krawędzi pozostawiam do uzgodnienia. Cena od 850 pln.

Detal torby nerka
Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem powyższego produktu lub masz jakiekolwiek pytania z nim związane, zapraszam do kontaktu.

Posted by