Torba podręczna
Torba podręczna szara

Torba podręczna to z pewnością doskonałe rozwiązanie przy codziennym, miejskim poruszaniu się. Wydaje się być także świetnym rozwiązaniem przy krótkim locie samolotem jako bagaż podręczny. Dlatego jest w stanie pomieścić większość rzeczy, z którymi na co dzień się przemieszczamy. W związku z tym jest tu miejsce na portfel, okulary, dokumenty w formacie A4 czy butelkę wody. Mały, 13″ laptop także z pewnością w niej się zmieści.

Torba niewątpliwie jest bardzo uniwersalna. Wykonałem ją z dwóch rodzajów skóry. Na zewnątrz zastosowałem skórę typu floter a wnętrze wyścieliłem miękkim nubukiem. Tak jak wszystkie moje prace torba jest w całości ręcznie szyta. Ręczny tzw. rymarski szew nadaje łączonym materiałom przede wszystkim niesamowitej trwałości. Wszystkie widoczne wykończenia krawędzi wykonałem także ręcznie poprzez malowanie i polerowanie każdego elementu.

Dla zapewnienia większego bezpieczeństwa przenoszonym dokumentom w wewnętrznej kieszeni zastosowałem metalowy zamek. Kieszeń wyłożyłem miękką, także skórzaną podszewką. Pasek nośny dla wzmocnienia podszyłem nubukową podszewką. Jak wszystkie prace tak i tą wykonałem bez użycia jakichkolwiek maszyn. W związku z tym jest to bezsprzecznie produkt w 100% rękodzielniczy, z pewnością prawdziwe Handmade.

Szerokość paska nośnego to 30 mm. Stalowe klamry. Szerokość: 21 cm, wysokość: 32 cm, głębokość 5 cm. Przedstawioną torbę wykonuję na indywidualne zamówienie. Zestaw kolorystyczny skór, nici, wykończenia krawędzi pozostawiam do uzgodnienia. Cena od 1600 pln.

Detal szycia torby podręcznej
Wewnętrzna kieszeń torby podręcznej
Torba podręczna w kolorze szarym
Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem powyższego produktu lub masz jakiekolwiek pytania z nim związane, zapraszam do kontaktu.

Posted by