Torebka “Atena”
Zielona torebka Atena

Damska torebka Atena to z pewnością jedna z tych prac, która wzbudza spore emocje.

Po pierwsze, to wykonałem ją z pięknej, włoskiej skóry Buttero. Po drugie to jest ona w całości ręcznie szyta. Z dumą powiem, że jest to w 100% produkt Hand-made. Skóra, której użyłem jest wyprawiana roślinnie. W trakcie użytkowania tak wyprawiona skóra zacznie nabierać pięknej patyny. Każdy szew wykonałem ręcznie przy użyciu kontrastowych czerwonych nici. Nici lnianych dedykowanych przede wszystkim do ekskluzywnych wyrobów rękodzielniczych. Dodatkowo wszystkie krawędzie wykonałem techniką ręcznego malowania i polerowania. One także są w intensywnej czerwieni. Ponadto wewnątrz opcjonalnie umieściłem kieszonkę na telefon, dokumenty, kluczyki itp. W torebce zastosowałem zapięcie magnetyczne. Składa się ono z dwóch magnesów ukrytych pomiędzy warstwami skóry. Oprócz tego użyłem tutaj najwyższej jakości elementów metalowych wykonanych z mosiądzu.

Reasumując, jej wymiary to: szerokość: 23 cm, wysokość: 21 cm , głębokość 9,5 cm. Pasek nośny ma 30 mm szerokości. Torebkę wykonuję na indywidualne zamówienie. Opcjonalnie do wyboru pozostawiam zestaw kolorystyczny nici oraz wykończenia krawędzi. Cena od 1600 pln.

Detal torebki Atena
Skóra na torebkę Atena
Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem powyższego produktu lub masz jakiekolwiek pytania z nim związane, zapraszam do kontaktu.

Posted by